bilgi@balikesirborsa.org.tr | 0 266 239 87 00

Personel

Altuğ SUĞÜR
Genel Sekreter
İletişim: altug@balikesirborsa.org.tr
Sertaç GİRGİN
Genel Sekreter Yardımcısı
İletişim: sertac@balikesirborsa.org.tr
Seyhan DEMİR
Tescil Memuru - Personel
İletişim: seyhan@balikesirborsa.org.tr
Ali Gürkan BUDAK
Tescil Muamelat M.
İletişim: gurkan@balikesirborsa.org.tr
Alptekin EREN
Tescil M.
İletişim: alptekin@balikesirborsa.org.tr
Hasan ERTEM
Muhasebe M.
İletişim: hasan@balikesirborsa.org.tr
Özgür YILDIZ
Bilgi İşlem-Tescil M.
İletişim: ozgur@balikesirborsa.org.tr
Sait OCAKTAN
Tescil M.
İletişim: sait@balikesirborsa.org.tr
Berrin ÖZEREN
Sekreter
İletişim: berrinozeren@balikesirborsa.org.tr
Berrin URAN
Gıda Laboratuvarı Sorumlusu
İletişim: berrinuran@balikesirborsa.org.tr
Buket SADIÇ
Toprak Laboratuvarı Sorumlusu
İletişim: buket@topraklab.balikesirborsa.org.tr
Nail DENİZ
Toprak Laborutavarı Kimyageri
İletişim: nail@topraklab.balikesirborsa.org.tr
Nail BOZKURT
Kaloriferci
Mesut DALKILIÇ
Bekçi
Nail GEZER
Bekçi
Fahrettin GÖKHAN
Bekçi

 

 

Diğer Haberler


KIRSAL KALKINMA DESTEKLERİNDE HİBEYE ESAS PROJE TUTARLARI ARTTIRILDI

27 Temmuz 2020 tarihli 2800 Saylı Cumhurbaşkanlığı Kararı kapsamında 2021-2025 dönemini kapsayan "Tarıma Dayalı Ekonomik Yatırımlar ile..

TMO KAMUOYU AÇIKLAMASI

Ülkemizde hububat hasadı Mayıs ayı itibariyle başlamış olup hasat öncesinde alım fiyatları ve akabinde piyasanın sağlıklı işlemesi için..

BALIKESİR ORGANİZE SANAYİNDE EĞİTİM ATILIMI

İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve İşbir Sentetik Dokuma Sanayi AŞ. Arasında imzalanan, Balıkesir Organize Sanayi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Tekstil Teknolojileri bölümünde..

Anadolu'nun yöresel ve coğrafi işaretli ürünleri "HepsiTürkiye'den" programıyla satışa sunulacak

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Hepsiburada desteğiyle hayata geçirilen "HepsiTürkiye'den" programıyla coğrafi işaretli ürünlerin..

Duyurular


TMO MISIR SATIŞLARI

Hububat ve yem piyasalarındaki anormal gelişmelerin önlenmesi amacıyla,  satış fiyatlarımızın ilan edilmesini müteakip başta tüketicilerimiz olmak üzere et, süt ve yem üreticilerimizin maliyetlerinin..

HABERLER
DUYURULAR
İHALELER
ETKİNLİK TAKVİMİ
PROJELER
FAALİYET RAPORLARI
TESCİL İŞLEMLERİ
YAYINLAR
BASINDA BİZ
SIKÇA SORULAR SORULAR

Borsamızın gelişmelerini hangi platformdan duymak istersiniz