bilgi@balikesirborsa.org.tr | 0 266 239 87 00

DALAMAN TARIM İŞLETMESİ MÜDÜRLÜĞÜ 2021 YILI MUHTELİF NARENCİYE SATIŞ İHALESİ HK.

Sayın Üyemiz,

Dalaman Tarım İşletmesi 2021 yılı üretimi tahmini 2.115 Ton Portakal, 90 Ton Mandarin, 1.020 Ton Greyfurt olmak üzere toplam 3.225 Ton muhtelif narenciye mahsulü Tofur olarak partiler halinde ihale usulü satılacaktır.

İhale 27.10.2021 Çarşamba günü saat 14.00’de işletmemiz İhale Salonunda Alım-Satım ve İhale Komisyonu huzurunda yapılacak olup, İhaleye iştirak eden olmadığı veya teklif edilen fiyatların uygun görülmediği takdirde, ihale 03.11.2021 Çarşamba günü aynı yer ve saatte tekrar yapılacaktır.

3-İHALEYE GİREBİLME ŞARTLARI

a) Tebligat için adres beyanı belgesi,
b) Geçici teminat vermesi,
c) İsteklinin tüzel kişi olması halinde, gerekli yetki belgelerinin ve imza sirkülerinin ibraz edilmesi, gerçek kişi olması halinde imza beyannamesi verilmesi.

Yukarıda belirtilen belgeler bir zarfa konularak işletme Genel Evrak Servisine en geç 27.10.2021 tarih ve saat 14:00’e kadar teslim edilecektir. İhale saatine kadar idareye ulaşmayan teklifler değerlendirmeye alınmayacaktır.

Ek Teknik Şartnameye BURADAN ulaşabilirsiniz...

Gereği bilgilerinize sunulur.

Saygılarımızla...

 

Diğer Haberler


KIRSAL KALKINMA DESTEKLERİNDE HİBEYE ESAS PROJE TUTARLARI ARTTIRILDI

27 Temmuz 2020 tarihli 2800 Saylı Cumhurbaşkanlığı Kararı kapsamında 2021-2025 dönemini kapsayan "Tarıma Dayalı Ekonomik Yatırımlar ile..

TMO KAMUOYU AÇIKLAMASI

Ülkemizde hububat hasadı Mayıs ayı itibariyle başlamış olup hasat öncesinde alım fiyatları ve akabinde piyasanın sağlıklı işlemesi için..

BALIKESİR ORGANİZE SANAYİNDE EĞİTİM ATILIMI

İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve İşbir Sentetik Dokuma Sanayi AŞ. Arasında imzalanan, Balıkesir Organize Sanayi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Tekstil Teknolojileri bölümünde..

Anadolu'nun yöresel ve coğrafi işaretli ürünleri "HepsiTürkiye'den" programıyla satışa sunulacak

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Hepsiburada desteğiyle hayata geçirilen "HepsiTürkiye'den" programıyla coğrafi işaretli ürünlerin..

Duyurular


TMO MISIR SATIŞLARI

Hububat ve yem piyasalarındaki anormal gelişmelerin önlenmesi amacıyla,  satış fiyatlarımızın ilan edilmesini müteakip başta tüketicilerimiz olmak üzere et, süt ve yem üreticilerimizin maliyetlerinin..

HABERLER
DUYURULAR
İHALELER
ETKİNLİK TAKVİMİ
PROJELER
FAALİYET RAPORLARI
TESCİL İŞLEMLERİ
YAYINLAR
BASINDA BİZ
SIKÇA SORULAR SORULAR

Borsamızın gelişmelerini hangi platformdan duymak istersiniz