bilgi@balikesirborsa.org.tr | 0 266 239 87 00

TMO BESİCİ VE YETİŞTİRİCİLERİMİZE VE YEM FABRİKALARINA YÖNELİK OLARAK ARPA SATIŞINA BAŞLAMIŞTIR.

MEDYA / HABERLER


Paylaş

TMO tarafından yapılan kamuoyu açıklaması aşağıdaki gibidir:

Kuruluşumuz 05 Temmuz 2021 tarihi itibarı ile 1.950 TL/Ton fiyatla peşin bedel mukabili olarak BESİCİ VE YETİŞTİRİCİLERİMİZE ve YEM FABRİKALARINA yönelik olarak arpa satışlarına başlamıştır.

Arpa satışlarımız için başvurular liman işyerlerimizden yapılacak satışlarda “ELEKTRONİK SATIŞ PLATFORMU” ve “YEM FABRİKALARI ELEKTRONİK SATIŞ PLATFORMU” üzerinden iç merkezlerdeki stoklarımız için TMO ŞUBE MÜDÜRLÜKLERİ kanalıyla 05 Temmuz 2021 - 12 Temmuz 2021 (dahil) tarihleri arasında alınacaktır.

Tahsis sonuçlarının açıklanmasını müteakip satışı yapılan arpa stokları için para yatırma süresi 30 Temmuz 2021, ürün teslimleri 15 Ağustos 2021 tarihi mesai bitiminde sona erecektir.

Kuruluşumuzca piyasalar yakından takip edilmekte olup görev alanına giren ürünlerde stokların takviyesi ve kullanıcılarına yönelik uygun fiyatla hammadde tedarikine devam edilecek, ilgili kamu kurum ve kuruluşlarıyla işbirliği içerisinde piyasa istikrarı temin edilecektir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

TOPRAK MAHSULLERİ OFİSİ

Link: Satış Esaslarımız

          Taahhütname

           İletişim Bilgileri

 

Diğer Haberler


KIRSAL KALKINMA DESTEKLERİNDE HİBEYE ESAS PROJE TUTARLARI ARTTIRILDI

27 Temmuz 2020 tarihli 2800 Saylı Cumhurbaşkanlığı Kararı kapsamında 2021-2025 dönemini kapsayan "Tarıma Dayalı Ekonomik Yatırımlar ile..

TMO KAMUOYU AÇIKLAMASI

Ülkemizde hububat hasadı Mayıs ayı itibariyle başlamış olup hasat öncesinde alım fiyatları ve akabinde piyasanın sağlıklı işlemesi için..

BALIKESİR ORGANİZE SANAYİNDE EĞİTİM ATILIMI

İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve İşbir Sentetik Dokuma Sanayi AŞ. Arasında imzalanan, Balıkesir Organize Sanayi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Tekstil Teknolojileri bölümünde..

Anadolu'nun yöresel ve coğrafi işaretli ürünleri "HepsiTürkiye'den" programıyla satışa sunulacak

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Hepsiburada desteğiyle hayata geçirilen "HepsiTürkiye'den" programıyla coğrafi işaretli ürünlerin..

Duyurular


TMO MISIR SATIŞLARI

Hububat ve yem piyasalarındaki anormal gelişmelerin önlenmesi amacıyla,  satış fiyatlarımızın ilan edilmesini müteakip başta tüketicilerimiz olmak üzere et, süt ve yem üreticilerimizin maliyetlerinin..

HABERLER
DUYURULAR
İHALELER
ETKİNLİK TAKVİMİ
PROJELER
FAALİYET RAPORLARI
TESCİL İŞLEMLERİ
YAYINLAR
BASINDA BİZ
SIKÇA SORULAR SORULAR

Borsamızın gelişmelerini hangi platformdan duymak istersiniz