bilgi@balikesirborsa.org.tr | 0 266 239 87 00

Tarım ve Orman Bakanlığında Balıkesir Tarım ve Hayvancılığı Görüşüldü

MEDYA / HABERLER


Paylaş

İl Müdürü Erkan Alkan, Tarım ve Orman Bakanı Sayın Dr. Bekir Pakdemirli ile görüştü.

Atatürk Orman Çiftliğinde gerçekleşen görüşmede Balıkesir'deki tarım ve hayvancılık çalışmaları, bölgede uygulanan projeler ile yatırım hedefleri değerlendirildi.

Bakan Dr. Bekir Pakdemirli ile İl Müdürü Erkan Alkan’ın görüşmesinde Balıkesir’in tarım ve hayvancılığı, kırsal kalkınma projeleri, sulama yatırımları ile bölgesel desteklemeler detaylıca görüşüldü.

İl Müdürü Alkan Bakan Pakdemirli ile yaptığı görüşmede Balıkesirli çiftçi ve üreticilerin selamını ileterek, bölgede ki talepler, yapılan çalışmalar ve karşılaşılan sorunları dile getirdi.

 

Diğer Haberler


KIRSAL KALKINMA DESTEKLERİNDE HİBEYE ESAS PROJE TUTARLARI ARTTIRILDI

27 Temmuz 2020 tarihli 2800 Saylı Cumhurbaşkanlığı Kararı kapsamında 2021-2025 dönemini kapsayan "Tarıma Dayalı Ekonomik Yatırımlar ile..

TMO KAMUOYU AÇIKLAMASI

Ülkemizde hububat hasadı Mayıs ayı itibariyle başlamış olup hasat öncesinde alım fiyatları ve akabinde piyasanın sağlıklı işlemesi için..

BALIKESİR ORGANİZE SANAYİNDE EĞİTİM ATILIMI

İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve İşbir Sentetik Dokuma Sanayi AŞ. Arasında imzalanan, Balıkesir Organize Sanayi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Tekstil Teknolojileri bölümünde..

Anadolu'nun yöresel ve coğrafi işaretli ürünleri "HepsiTürkiye'den" programıyla satışa sunulacak

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Hepsiburada desteğiyle hayata geçirilen "HepsiTürkiye'den" programıyla coğrafi işaretli ürünlerin..

Duyurular


TMO MISIR SATIŞLARI

Hububat ve yem piyasalarındaki anormal gelişmelerin önlenmesi amacıyla,  satış fiyatlarımızın ilan edilmesini müteakip başta tüketicilerimiz olmak üzere et, süt ve yem üreticilerimizin maliyetlerinin..

HABERLER
DUYURULAR
İHALELER
ETKİNLİK TAKVİMİ
PROJELER
FAALİYET RAPORLARI
TESCİL İŞLEMLERİ
YAYINLAR
BASINDA BİZ
SIKÇA SORULAR SORULAR

Borsamızın gelişmelerini hangi platformdan duymak istersiniz