bilgi@balikesirborsa.org.tr | 0 266 239 87 00

İFTAR YEMEĞİ DÜZENLEDİK

MEDYA / HABERLER


Paylaş

Değerli Konuklarımız,

Dün gerçekleştirdiğimiz iftar yemeğinde sizlerle bir arada olmaktan büyük bir memnuniyet duyduk. Bu özel gecemize katılımınızla bizleri onurlandırdınız.

Sizlerle birlikte olmanın mutluluğunu ve gururunu yaşadık. Bu özel gecemize katılarak bizleri yalnız bırakmayan Valimiz Sayın Hasan Şıldak, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Yücel Yılmaz, Karesi Kaymakamımız Sn. Metin Arslanbaş, Balıkesir Cumhuriyet Başsavcımız Sayın Abdülkadir Akın, İl Emniyet Müdürümüz Sayın Hasan Onar, Jandarma Alay Komutanımız Sayın Ali Yıldız, İlçelerimizin Belediye Başkan Yardımcıları, Belediyelerimizin Meclis Üyeleri, Oda ve Borsaların Yönetim Kurulu Başkanları, Meclis Başkanları, Basınımızın temsilcileri ve Borsamızın değerli üyeleri; sizlerle birlikte olmanın heyecanını yaşadık.

Bu tür etkinlikler, ticaret ve ekonomi camiasında dayanışmayı, işbirliğini ve iş bağlantılarını güçlendirmek için çok önemlidir. Bizler Balıkesir Ticaret Borsası olarak, her zaman üyelerimizle bir arada olmak, onların ihtiyaçlarını karşılamak ve onlara hizmet etmek için varız.

Sizlerle birlikte iftar yapmak, birlikte olmanın, dayanışmanın ve sevginin önemini bir kez daha hatırlattı. Bu güzel akşamı birlikte paylaşmak, borsamızın hizmetlerine verdiğiniz desteklerin de bir göstergesi oldu.

Tekrardan hepinize katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyor, sevgi ve saygılarımızı sunuyorum.

17.04.2023

Mehmet ÇETİN
Yönetim Kurulu Başkanı
Balıkesir Ticaret Borsası

HABERLER
DUYURULAR
İHALELER
ETKİNLİK TAKVİMİ
PROJELER
FAALİYET RAPORLARI
TESCİL İŞLEMLERİ
YAYINLAR
BASINDA BİZ
SIKÇA SORULAR SORULAR

Borsamızın gelişmelerini hangi platformdan duymak istersiniz