bilgi@balikesirborsa.org.tr | 0 266 239 87 00

TOBB UYUM ARABULUCULUK VE UYUŞMAZLIK ÇÖZÜM MERKEZİ AÇILIŞ TÖRENİ HK.

Sayın Üyemiz,

TOBB Uyum Arabuluculuk ve Uyuşmazlık Çözüm Merkezi Açılış Töreni Adalet Bakanımız Sn. Abdülhamit Gül ve Birlik Başkanımız Sn. M. Rifat Hisarcıklıoğlu'nun katılımlarıyla 11 Mart 2021 Perşembe saat 11:00'de gerçekleştirilecektir.

Törene https://tobb-org.zoom.us/j/97625406226 adresinden 447796'nolu şifre ile katılabilirsiniz.

Gereği bilgilerinize sunulur.

Saygılarımızla...

Diğer Haberler


YETİŞTİRİCİLERİMİZ HAYVAN PASAPORTLARINI DİJİTAL ORTAMDAN ALABİLECEK

Tüm dünyayı etkisi altına alan COVID-19 salgınına karşı İl ve İlçe Tarım ve Orman  Müdürlüklerindeki yoğunluğun azaltılması için 'tekpencere.tarbil.gov.tr'  adresi üzerinden gerçek ve tüzel kişiler..

MAZOT VE GÜBRE DESTEĞİ ÖDEMELERİ BUGÜN BAŞLIYOR…

Mazot gübre desteği ödemeleri bugün itibariyle 81 ilde başlıyor. Toplam 2 milyon 103 bin 884 çiftçiye, 4 milyar 79 milyon 656 bin 503 lira destek ödemesi yapılacak.

TOBB VE GOOGLE'DAN KÜÇÜK İŞLETMELERİN DİJİTALLEŞMESİ İÇİN İŞ BİRLİĞİ

TOBB ve Google, Türkiye’deki küçük işletmelerin dijitalleşmesine yönelik “Küçük İşletmeler için Google” platformunu kullanıma sundu. Platform..

TOBB ve Global Al Hub’un yapay zekâ için eğitim ve farkındalık projesi lansmanı 23 Şubat'ta...

TOBB ve Global AI Hub “Yapay Zekâ Eğitim ve Farkındalık Projesi” için işbirliği yaptı. Proje kapsamında verilecek eğitimler ile...

Duyurular


​Tek Tırnaklı Hayvanlarda Tanımlama Süresi Uzatıldı

Herhangi bir nedenle kayıt altına alınamamış her yaştaki tek tırnaklı hayvanların 31 Aralık 2021 tarihine kadar kimliklendirilerek TÜRKVET'te kayıt altına alınması amacıyla Tek Tırnaklı Hayvanların Tanımlanması ve İzlenmesine Dair Yönetmelikte..

2021-01 PROJE TEKLİF ÇAĞRISI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nden gelen yazıda; İmalat sanayii sektörlerinde teknoloji, yenilik, ürün kalitesi ve verimlilik artışı sağlanması, endüstriyel kapasitenin dönüştürülerek daha rekabetçi hale getirilmesi ve..

BİGG GARAJ 2020/2 TANITIM DUYURUSU

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nden gelen yazıda TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi'nin bünyesindeki Teknoloji Transfer Ofisi'nin TÜBİTAK BİGG (Bireysel Genç Girişim) Programı kapsamında..

TEPAV TEMEL EKONOMİK GÖSTERGELER SUNUMU

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nden gelen yazıda 2014 yılından bu yana TEPAV işbirliğinde yürütülen 81 İle 81 Akademik Danışman Projesi kapsamında Akademik Danışmanlarıyla..

TMO NİSAN AYI HUBUBAT VE BAKLİYAT SATIŞLARI

Toprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdürlüğü, Bandırma Şubesinden gelen 02.04.2021 tarih, 391384 sayılı yazısında..

HABERLER
DUYURULAR
İHALELER
ETKİNLİK TAKVİMİ
PROJELER
FAALİYET RAPORLARI
TESCİL İŞLEMLERİ
YAYINLAR
BASINDA BİZ
SIKÇA SORULAR SORULAR

Borsamızın gelişmelerini hangi platformdan duymak istersiniz