bilgi@balikesirborsa.org.tr | 0 266 239 87 00

RUSYA FEDERASYONU TULA BÖLGESİ TEMSİLCİLERİNİN ZİYARETİ HK.

Sayın Üyemiz,

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nce tarafımıza tebliğ edilen yazıda;

Rusya Federasyonu Tula Bölgesi Ekonomik Kalkınma Bakanı Pavel Tateranko ile Sanayi ve Ticaret Bakanı Vyacheslav Romanov'un , 21 Ekim 2021 Perşembe günü Ankara'ya bir ziyaret düzenleyeceği belirtilmektedir.

Tula Bölgesi , Moskava'ya 180 km mesafede konumlanması sebebiyle stratejik,lojistik ve ulaşımı kolay konuma sahip olup olmakla birlikte , 1,5 milyon nüfusu ve eğitimli iş gücüyle ülke ekonomisinin önemli lokomotiflerinden biridir.

Bu çerçevede ,

21 Ekim 2021 Perşembe günü 11:00-12:00 saatleri arasında TOBB Sosyal Tesisleri Toplantı Salonunda , Tula Bölgesi Tanıtım Etkinliği düzenlenecektir. Etkinlikte Türkçe-Rusça tercüme hizmeti bulunacak olup etkinliğe katılmayı arzu edenlerin ekteki katılım formunu belirtilen e-posta adresine ( kaan.gaffaroglu@tobb.org.tr ) iletmeleri gerekmektedir. Etkinliğe katılmak için belirtilen 2 aşı olunduğuna dair belge veya  72 saatlik PCR testi talep edilecektir.

Saygılarımızla,

EK - KATILIM FORMU

Diğer Haberler


KIRSAL KALKINMA DESTEKLERİNDE HİBEYE ESAS PROJE TUTARLARI ARTTIRILDI

27 Temmuz 2020 tarihli 2800 Saylı Cumhurbaşkanlığı Kararı kapsamında 2021-2025 dönemini kapsayan "Tarıma Dayalı Ekonomik Yatırımlar ile..

TMO KAMUOYU AÇIKLAMASI

Ülkemizde hububat hasadı Mayıs ayı itibariyle başlamış olup hasat öncesinde alım fiyatları ve akabinde piyasanın sağlıklı işlemesi için..

BALIKESİR ORGANİZE SANAYİNDE EĞİTİM ATILIMI

İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve İşbir Sentetik Dokuma Sanayi AŞ. Arasında imzalanan, Balıkesir Organize Sanayi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Tekstil Teknolojileri bölümünde..

Anadolu'nun yöresel ve coğrafi işaretli ürünleri "HepsiTürkiye'den" programıyla satışa sunulacak

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Hepsiburada desteğiyle hayata geçirilen "HepsiTürkiye'den" programıyla coğrafi işaretli ürünlerin..

Duyurular


TMO MISIR SATIŞLARI

Hububat ve yem piyasalarındaki anormal gelişmelerin önlenmesi amacıyla,  satış fiyatlarımızın ilan edilmesini müteakip başta tüketicilerimiz olmak üzere et, süt ve yem üreticilerimizin maliyetlerinin..

HABERLER
DUYURULAR
İHALELER
ETKİNLİK TAKVİMİ
PROJELER
FAALİYET RAPORLARI
TESCİL İŞLEMLERİ
YAYINLAR
BASINDA BİZ
SIKÇA SORULAR SORULAR

Borsamızın gelişmelerini hangi platformdan duymak istersiniz