bilgi@balikesirborsa.org.tr | 0 266 239 87 00

GÖREV BELGESİ DÜZENLENMESİ

SAYIN ÜYEMİZ;

ÜRETİM, İMALAT, TEDARİK VE LOJİSTİK , TARIM VE HAYVANCILIK SEKTÖRLERİ BAŞTA OLMAK ÜZERE İÇİŞLERİ BAKANLIĞI’NCA YAYINLANAN  ÖNCEKİ GENELGELER İLE 27.04.2021 TARİH VE 7556 SAYILI GENELGEDE MUAFİYET TANINAN İŞYERLERİNDE ÇALIŞAN GÖREVLİLER İÇİN BU İŞ YERLERİNİN YETKİLİLERİNCE TANZİM EDİLEN TÜM BELGELERİN GEÇERLİLİĞİ, 2 MAYIS 2021 PAZAR GÜNÜ SAAT 24.00 DE SONA ERECEKTİR. 29 NİSAN 2021 PERŞEMBE GÜNÜNDEN İTİBAREN MUAFİYETLER KAPSAMINDA BULUNAN İŞYERİ, FABRİKA,İMALATHANE,TARIM VE HAYVANCILIK GİBİ YERLERDE ÇALIŞAN KİŞİLERİN E-DEVLET PLATFORMUNDA YER ALAN İÇİŞLERİ BAKANLIĞI E-BAŞVURU SİSTEMİ ÜZERİNDEN GÖREV BELGESİ BAŞVURUSUNDA BULUNMASI GEREKMEKTEDİR.

 T.C.İÇİŞLERİ BAKANLIĞI TARAFINDAN GÖNDERİLEN 29.04.2021 TARİHLİ GÖREV BELGESİ DÜZENLENMESİ KONULU YAZI VE BELGEYE  AŞAĞIDAKİ LİNKLERDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.

GÖREV BELGESİ DÜZENLENMESİ KONULU YAZI

GÖREV BELGESİ

SAYGILARIMIZLA BİLGİLERİNİZE SUNARIZ.

Diğer Haberler


YETİŞTİRİCİLERİMİZ HAYVAN PASAPORTLARINI DİJİTAL ORTAMDAN ALABİLECEK

Tüm dünyayı etkisi altına alan COVID-19 salgınına karşı İl ve İlçe Tarım ve Orman  Müdürlüklerindeki yoğunluğun azaltılması için 'tekpencere.tarbil.gov.tr'  adresi üzerinden gerçek ve tüzel kişiler..

MAZOT VE GÜBRE DESTEĞİ ÖDEMELERİ BUGÜN BAŞLIYOR…

Mazot gübre desteği ödemeleri bugün itibariyle 81 ilde başlıyor. Toplam 2 milyon 103 bin 884 çiftçiye, 4 milyar 79 milyon 656 bin 503 lira destek ödemesi yapılacak.

TOBB VE GOOGLE'DAN KÜÇÜK İŞLETMELERİN DİJİTALLEŞMESİ İÇİN İŞ BİRLİĞİ

TOBB ve Google, Türkiye’deki küçük işletmelerin dijitalleşmesine yönelik “Küçük İşletmeler için Google” platformunu kullanıma sundu. Platform..

Duyurular


TMO HUBUBAT VE BAKLİYAT SATIŞI

TMO Bandırma Şube Müdürlüğü'nden gelen yazıda; stoklarda bulunan ve ekli listede (EK1) yer alan  hububat ve bakliyatın belirtilen esaslar ve..

GÖREV BELGESİ DÜZENLENMESİ

ÜRETİM, İMALAT, TEDARİK VE LOJİSTİK , TARIM VE HAYVANCILIK SEKTÖRLERİ BAŞTA OLMAK ÜZERE İÇİŞLERİ BAKANLIĞI’NCA YAYINLANAN  ÖNCEKİ GENELGELER İLE 27.04.2021 TARİH VE 7556 SAYILI GENELGEDE...

HABERLER
DUYURULAR
İHALELER
ETKİNLİK TAKVİMİ
PROJELER
FAALİYET RAPORLARI
TESCİL İŞLEMLERİ
YAYINLAR
BASINDA BİZ
SIKÇA SORULAR SORULAR

Borsamızın gelişmelerini hangi platformdan duymak istersiniz