bilgi@balikesirborsa.org.tr | 0 266 239 87 00

ÇİN'E YÖNELİK HAZIRLANAN NOTLAR

Sayın Üyemiz,

TOBB'dan gelen yazıda yakın gelecekte küresel ekonominin bir numarası haline gelmesi öngörüdlen Çin ile ilişkilerimizde, ikili ticaret hacmimizin 20 senede 20 kattan fazla artarak 2020'de pandemiye rağmen yaklaşık 26 milyar ABD Dolarına ulaştığı ve Çin'in 2.büyük ticaret ortağımız konumuna geldiği ifade edilmektedir.

Bu çerçevede, T.C. Pekin Büyükelçiliği iş insanlarımızın Çin'e yönelik çalışmalarına rehberlik etmek amacıyla ekteki raporların ve Büyükelçiliğin internet sayfasından erişilebilen "Vatandaşlarımız için Çin Hakkında Bilgiler" ( http://pekin.be.mfa.gov.tr/Mission/InfoNotes ) dokümanlarının Çin'e dair girişimlerde güvenilir bir yönlendirme sağlayacağı belirtilmiştir.

ÇİN'E YÖNELİK NOTLAR

Diğer Haberler


KIRSAL KALKINMA DESTEKLERİNDE HİBEYE ESAS PROJE TUTARLARI ARTTIRILDI

27 Temmuz 2020 tarihli 2800 Saylı Cumhurbaşkanlığı Kararı kapsamında 2021-2025 dönemini kapsayan "Tarıma Dayalı Ekonomik Yatırımlar ile..

TMO KAMUOYU AÇIKLAMASI

Ülkemizde hububat hasadı Mayıs ayı itibariyle başlamış olup hasat öncesinde alım fiyatları ve akabinde piyasanın sağlıklı işlemesi için..

BALIKESİR ORGANİZE SANAYİNDE EĞİTİM ATILIMI

İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve İşbir Sentetik Dokuma Sanayi AŞ. Arasında imzalanan, Balıkesir Organize Sanayi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Tekstil Teknolojileri bölümünde..

Anadolu'nun yöresel ve coğrafi işaretli ürünleri "HepsiTürkiye'den" programıyla satışa sunulacak

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Hepsiburada desteğiyle hayata geçirilen "HepsiTürkiye'den" programıyla coğrafi işaretli ürünlerin..

Duyurular


TMO MISIR SATIŞLARI

Hububat ve yem piyasalarındaki anormal gelişmelerin önlenmesi amacıyla,  satış fiyatlarımızın ilan edilmesini müteakip başta tüketicilerimiz olmak üzere et, süt ve yem üreticilerimizin maliyetlerinin..

HABERLER
DUYURULAR
İHALELER
ETKİNLİK TAKVİMİ
PROJELER
FAALİYET RAPORLARI
TESCİL İŞLEMLERİ
YAYINLAR
BASINDA BİZ
SIKÇA SORULAR SORULAR

Borsamızın gelişmelerini hangi platformdan duymak istersiniz