bilgi@balikesirborsa.org.tr | 0 266 239 87 00

Proje Uygulama ve Değerlendirme Toplantısı Düzenledi

MEDYA / HABERLER


Paylaş

Çağın gelişen teknolojileri ile projeleri birleştirerek bölge tarım ve hayvancılığına katma değer sağlamak amacıyla İl Müdürlüğümüzce hazırlanan projelerin uygulanması yolunda bir adım daha atıldı.

İl Müdürümüz Erkan Alkan başkanlığında Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanlığı Kırsal Hizmetler Daire Başkanı Serkan Akça’nın katılımıyla proje değerlendirme toplantısı düzenlendi.

Toplantıda il müdürlüğümüzce hazırlanan 20 adet projenin uygulama aşamaları ve bölgeye katkıları başta olmak üzere iki kurum işbirliği masaya yatırıldı.

İl Müdürümüz Erkan Alkan tarım ve hayvancılık alanında yenilikçi ve işbirlikçi bir yaklaşım sergileyerek projeleri uygulamak istediklerini belirtti.

Mehmet Akif Ersoy Toplantı Salonunda düzenlenen toplantı, ilimizin tarım ve hayvancılık potansiyelinin değerlendirildiği, hayata geçirilecek projelerin konuşulduğu ve yapılan faaliyetlerin anlatıldığı sunumla devam etti.

2021 yılı için yenilikçi projelerin ilimize kazandırılmasının önemini vurgulayan İl Müdürümüz Alkan, bitkisel üretim,  hayvansal üretim, kırsal kalkınma yatırımları, balıkçılık ve su ürünleri başlıkları başta olmak üzere gelir getirici, üreticinin refah düzeyini arttırıcı çalışmaların 2021 yılında hayata geçirilerek ilimiz tarımının bu gününe ve yarınına değer katacağını belirtti.

 

HABERLER
DUYURULAR
İHALELER
ETKİNLİK TAKVİMİ
PROJELER
FAALİYET RAPORLARI
TESCİL İŞLEMLERİ
YAYINLAR
BASINDA BİZ
SIKÇA SORULAR SORULAR

Borsamızın gelişmelerini hangi platformdan duymak istersiniz